درباره ما

مجموعه‏‌ای که امروز در عرصه پیشرفت به میهن عزیزمان در خدمت، اشتغال دارد در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی، خدمات فنی خود را در زمینه‌های، طراحی و اجرایی در بهترین وجه ممکن ارائه می‌نماید. این خدمات شامل آنالیز پروژه‌ها، مقایسه اقتصادی سیستم‏های ارائه شده از سمت کارفرمایان محترم با سیستم پیش تنیده و یا دیگر سیستم‌ها، طراحی و اجرای سقف‏های پیش تنیده پس کشیده به روش Bonded و Unbonded می‏‌باشد. امید است در راستای تکامل این مجموعه همکاری خود را با شرکت‏های محترم دیگر گسترده‌تر نماییم.

 • طراحی معماری و سازه
 • طراحی و اجرای دال های پیش تنیده
 • مجری سازه‌های خاص، نظارت و پیمان مدیریت
 • ارائه دهنده خدمات به مهندسین مشاور
 • طراحی و ساخت قطعات پیش‌ساخته پیش‌تنیده
دانلود نمونه کار نمونه کارهای ما

تولید اطمینان و رضایت کارفرمایان وظیفه ماست

طراحی و اجرا هنری ارزشمند است

چرا ما را انتخاب کنید

ارائه کلیه خدمات معماری، ارائه اقتصادی‌ترین سازه (فلزی، بتنی) مورد نیاز پروژه، در صورت نیاز طراحی و اجرای دال پیش‌تنیده. همچنین کلیه جزئیات، مدارک فنی محاسباتی همراه با نقشه‌های اجرایی با کیفیت مطلوب در اختیار کارفرمایان و یا شرکت‌های همکار قرار می‌گیرد. از دیگر خدمات بخش مذکور اخذ تاییده از دستگاه‌های مربوطه مانند نظام مهندسی و یا مشاورین معرفی شده از سمت کارفرمایان محترم می‌باشد

اجرای با کیفیت، سریع با حفظ کلیه موارد استاندارد و آیین‌نامه‌های اجرایی نه تنها در صرف‌جویی زمان تاثیر گزار است، بلکه به کاهش حوادث کارگاهی، مدیریت هر چه بهتر روند پروژه، کمک به برگشت سرمایه با توجه به شرایط اقتصادی و تورهم حاکم بر جامعه، جذب مشتریان بیشتر برای کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید.
در پروژه‌های بلند مرتبه یکی از موارد حائز اهمیت تامین پارکینگ‌ها جهت اخذ طبقات بیشتر از ارگان‌های مربوطه می‌باشد، این به معنای استفاده از دهانه‌های بلند است. همچنین جهت بر خورداری از کنسول‌های بلند جهت رفع نیازهای معماری استفاده از این تکنولوژی اقتصادی ترین حالت ممکن است.

بهترین ویژگی های تکنولوژی پیش‌تنیده

 • استفاده از دهانه‌‏های بلند علاوه بر تامین بیشتر فضای داخلی ساختمان در تامین پارکینگ نقش مهمی را ایفاد می‏‌نماید.
 • دارا بودن ماهیت انعطاف‏پذیری به دلیل درجا بودن و نحــوه عملکــرد منحنی‏‌هـای کابل‏ها با هر نوع شکل پلان مانند بیضی، دایره، منحنی و غیره.
 • کاهش ضخامت سقف به دلیل مقطع‏های تحت فشار موجب کاهش ضخامت در المان‏های افقی گردیده و نهایتاً کاهش کلی ارتفاع سازه.
 • دارا بودن سطح تخت در وجه زیرین دال و کاهش هزینه‌‏های نازک‏‌کاری، سقف کاذب و غیره.
 • دوام بیشتر سازه، به دلیل تنش فشاری در مقطع و از میان رفتن ترک‏‌های کششی، کاهش نفوذ عوامل مخرب در داخل بتن را در پی خواهد داشت. این مزیت در سازه‌های واقع در مناطقی با خطر خورندگی بالا مانند سواحل شمالی و جنوبی کشور از اهمیت ویژه‏ای برخوردار است.
 • باربری بیشتر عضو با هندسه مشابه نسبت به بتن مسلح، کنترل تغییر شکل، کاهش ضخامت دال‏ها و یا تیرهای بتنی، کاهش وزن مرده ساختمان، کاهش قابل ملاحظه در بتن و آرماتور مصرفی، کاهش هزینه های مراحل بعد از اسکلت، صرفه‏‌جویی قابل ملاحظه در زمان از دیگر مزایای به کارگیری سیستم پیش تنیده می‏باشند.
 • امکان ایجاد دهانه‌های بلندتر، کاهش تعداد ستون‌ها، ایجاد فضای بیشتر جهت تامین پارکینگ.
 • حذف کامل و یا بخش عمده آویز تیرها و امکان استفاده از دال تخت.
 • امکان ایجـاد بازشوهای بزرگ با اشکال مختلف بدون نیاز تیرهای پیرامونی و همچنین استفاده از کنسول‌های بلند و تخت، قابلیت استفاده در پلان‌های نامنظم و منحنی، کاهش ارتفاع کلی ساختمان.
 • کاهش ارتفاع هر طبقه به دلیل حذف آویزها، به عبارت دیگر در یک ارتفاع ثابت امکان استفاده از طبقات بیشتر با استفاده از بکارگیری تکنولوژی پیش تنیده نسبت به دیگر سیستم‌های رایج نظیر اسکلت فلزی و یا بتنی.
 • کاهش ابعاد و ضخامت‌ ستون و دیوارها نسبت به دال بتن آرمه، به دلیل کاهش ضخامت دال، حذف تیرها و در نتیجه کاهش وزن مرده ساختمان.
 • کـاهش ضخـامت دال به دلیـل استفـاده از کابل‌ها با منحنی‌های خاص جهت اعمال تنش فشاری در مقاطع دال و حذف تنش کششی دال پیش تنیده، با بارگذاری یکسان نسبت به دال بتن آرمه.
 • کاهش قابل ملاحظه در آرماتور و بتن مصرفی، استفاده از تکنولوژی پیش تنیده در مواردی باعث کاهش چشم‌گیر میلگردهای مصرفی تا میزان 45 کیلوگرم بر متر مربع و همچنین کاهش حجم بتن تا میزان 0.5 متر مکعب بر متر مربع پروژه با احتساب فونداسیون می‌گردد. البته در هر پروژه با توجه به پلان معماری مصرف میلگرد و بتن متفاوت می‌باشد ولی در حالت کلی بکارگیری تکنولوژی پیش تنیده در سازه‌های بتنی موجب کاهش حداقل10 تا 20 درصدی هزینه‌های ساخت نسبت به سازه بتنی با پوشش سقف دال بتنی، دال مجوف دو پوش (دال‌های حبابی نظیر کوبیاکس، یوبوت) و یا دال‌های مجوف قارچی نظیر وافل می‌گردد.
 • کاهش زمان ساخت پروژه به دلیل افزایش سرعت اجرا.
 • کاهش ارتفاع طبقات و امکان ایجاد افزایش طبقات بیشتر در ارتفاع مجاز و لفاف هرم طراحی، به دلیل حذف تیرهای میانی و ابعاد کوچک‏تر و ظریف‌تر تیرهای پیرامونی ارتفاع کلی سازه کمتر می‌گردد و یا به عبارت دیگر امکان ایجاد طبقه در فضاهای بدست آمده را مهیا می‌سازد.
 • تــامین فضاهــای مربوط به پارکینگ، به دلیــل استفاده از دهانه‌های بلند، همچنین موجب کاهش هزینـه‌های مربـوط به عملیــات خاک‏برداری و تحکیم خاک می‌گردد و یا به علت ایجاد پارکینگ‌های مضاعف شاهد برگشت هزینه و کاهش قابل قبول هزینه‌های ساخت پروژه می‌باشیم.

به زبان ساده، اگر شما نیازمند به دهانه‌های به طول 8 متر ویا بیشتر هستید و یا در پلان معماری شما کنسول‌های بلند تر از 3 متر موجود می‌باشد، استفاده از تکنولوژی پیش‌تنیده پیشنهاد می‌گردد. همچنین در موارد صنعتی که به دنبال کاهش هزینه‌های ساخت سازه به دلیل بارهای ثقلی سنگین هستید این تکنولوژی راه حل مناسبی است.

با اعتماد به دانش و تجربه ما، ساختمان‌هاي برتر و پايدار بسازيد

ما به عنوان یک گروه مهندسي، با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی‌های روز، بهترین راهکارها را برای ساختمان‌های مقاوم و ایمن ارائه می‌دهم. با توجه به تجربه و تخصص ما، می‌توانيم در هر مرحله از طراحی، محاسبات سازه، اجرا و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی به شما کمک کنيم. با ما همراه باشید و ساختمان‌هایی برتر و پایدار بسازید.

اکنون با ما تماس بگیرید
502399

متر مربع طراحی

137485

طراحی و اجرای پیش‌تنیده

308409

نظارت و مدیریت پروژه

57

کارفرما

با ما، بهترین سازه‌ها را تجربه کنید

شبکه‌های اجتماعی، پلی برای ارتباط بین سازه و انسان