چیزی که ما پیشنهاد میدیم

شما به دنبال یک طرح زیبا، اقتصادی و در نهایت اتمام پروژه در سریع ترین زمان هستید

طراحی معماری

با توجه به موقعيت مكاني پروژه و نیازهای بازار روز ایران پروژه خود را با ما طراحی نمایید، معماری هنری است که با توجه به شرایط زندگی و نیاز کنونی جامعه تعریف می‌گردد.

تکتولوژی پیش‌تنیده

بکار گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از خصوصیات بی‌نظیر آن جهت تبدیل پروژه شما به یک پروژه خاص.

طراحی سازه

ما سازه شما را با توجه به نیازهای معماری طراحی می‌كنيم و اين به آن معنا است كه سازه‌اي به روز و اقتصادي در اختيار شما قرار مي‌دهيم. با بکارگیری از تکنولوژی و تجربه، سازه‌های بی‌نظیر و معماری منحصربه‌فرد خلق می‌گردد.‌

مدیریت پروژه

از طراحی اولیه تا تحویل پروژه، بازاریابی و نهایتا فروش محصول ساخت، ما از ابتدا تمامی روند لازم جهت فروش ساختمان‌های شما را مهیا می‌کنیم و همچنین تا قبل از تحویل پروژه به شما، ملك شما را با حضور خودتان به فروش مي‌رسانيم. اين يك فرصت است.

اتمام پروژه

به راحتی و سادگی هر چه تمام تر پروژه خود را به اتمام رسانید، ما بدون نیاز صرف هزینه زمانی کارفرمایان به خوبی پروژه را به اتمام می‌رسانیم.

اجرای اسکلت

اجرای اسکلت پروژه با توجه به نیازهای آن و استفاده از افراد متخصص در اجرای کلی پروژه.

01

طراحی معماری

پس از عقد قرارداد، ما 3 طرح معماری شامل فضاهای داخلی و نمای کلی ساختمان به کارفرمایان محترم ارائه می‌نماییم. پس از تایید کارفرما طرح نهایی به بخش‌ سازه ارجاع می‌گردد.

02

طراحی سازه

پلان معماری با توجه به نیازهای معمار مورد بررسی قرار می‌گیرد، این بررسی شامل طراحی سازه فلزی، طراحی سازه بتنی، طراحی سازه با استفاده از تکنولوژی پیش‌تنیده است. سپس اقتصادی‌ترین حالت به کارفرما پیشنهاد می‌گردد. پس از تایید نقشه‌های اجرا به کارگاه ارسال می‌گردد.

03

اجرای سازه

اجرای عملیات گودبرداری، اجرای سازه، اجرای سفت کاری، اجرای نازک کاری و یا به طور خلاصه کلیه عملیات ساخت پروژه به صورت کلی و یا جزئی مطابق با نوع قرارداد و مفاد آن.

04

تحویل

تحویل پروژه به کارفرمایان محترم و یا نماینده ایشان مطابق با برنامه زمانبندی و با مفاد قرارداد.

دیگر خدمات ما

ویژه کارفرمایان خاص و همکاران

502399

متر مربع طراحی

137485

طراحی و اجرای سازه پیش‌تنیده

308409

نظارت و مدیریت پروژه

57

کارفرما